O mně

Vítám vás na svých stránkách, které vznikly na popud lidiček motající se okolo vapingu. Vytvořit a udržovat stránky / blog je starost navíc. A už v tak našponovaném programu co mám to bylo velmi náročné. Díky podpoře pana Součka budu postupně tvořit a aktualizovat své stránky jak jen to bude časově možné.

 

Na stránkách vám ukážu něco málo práce okolo vapingu např. elektronické spínání, e-cigarety atp.. Okrajově přiblížím svět elektroniky a programování mikrokontrolérů, drobné užitečné konstrukce a pro zábavu něco z modelářství.

Jmenuji se Jan Gondek. Narodil jsem se v roce 1979 jsem šťastně ženatý a mám 2 malé děti. Tedy, je vám jasné, že času na výrobu, vývoj či realizaci čehokoliv je náročné. To jaký jsem vám musí sdělit někdo jiný. Sám o sobě v poslední době tvrdím, že jsem vzteklý introvert.

Jsem zaměstnaný ve firmě:

Kontakt Elektronik s.r.o.
Nová 1886/17
370 01 České Budějovice
www.kontakt-cb.cz
www.emo.cz
shop(zavináč)kontakt-cb.cz
386 356 001

jako prodavač elektronických součástek, modelářských potřeb aj.

Zde mě můžete zastihnout. Nemívám tedy mnoho volného času na popovídání ale to pochopíte až za mnou někdy přijdete. Můžete mít štěstí a bude prázdná prodejna a nebo se do prostoru prodejny ani nevejdete :-). Bývám často unavený, protože vše co tady vidíte a čtete či používáte výrobky ode mě vzniká po nocích. Přirozeně to někdy přetáhnu a to se projeví do následujícího dne a tak můžu být trošičku i nepříjemný a za to se dopředu omlouvám.

Od 1.5.2016 pracuji v TSE s.r.o. . V Kontaktu mě zastihnete zřídka jako zákazníka.